Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Дата: 17.02.2022 15:29

Щоб бути по- справжньому грамотним,Ви повинні бути грамотними у світі медіа( Маршал Маклюен). Учні 9 класів на уроці зарубіжної літератури, працюючи в групах та з індивідуальними завданнями, виконали:  вправу " Правда чи міф", використовуючи достовірні джерела; створили буктрейлер та соціальну рекламу на прочитаний твір М. Гоголя. Вчилися розрізняти реальну та фейкову інформацію,  свідомо сприймати і критично тлумачити інформацію. Провели дискусію на тему" Що таке медіакультура?" В 11 та 10  класах було проведено урок на тему:"Медіаграмотність як шлях до правдивої інформації".Під час уроку учні ознайомилися з принципами медіаграмотності, попрактикувалися у розпізнаванні   фейків та маніпуляцій, навчилися принципам перевірки тексту та фото в медіа.