Відновлення освітнього процесу

Дата: 14.03.2022 13:59

Шановні учні та батьки! З понеділка (14.03) ми  відновлюємо освітній процес за допомогою дистанційних технологій.

Так, часи не легкі, але маємо зробити все, щоб наші діти були розумними і їх майбутнє було якнайкращим! Крім того, учні зможуть, хоч на деякий час, відволіктись від сумних подій сьогодення.

• 11.03 проведено навчання для педагогів щодо психологічної підтримки учнів та надано поради як навчати під час війни.
  • Ми знаємо, що певна кількість родин виїхали за межі міста, області чи країни, але для кожної дитини організуємо гнучкий, тільки для неї зручний графік.
  • Запрошуємо сім'ї, які нещодавно приїхали до Першотравенська, приєднатись до дружньої родини нашого ліцею. Для зарахування дитини потрібна заява одного з батьків.
  • Розклад і більш детальну інформацію нададуть класні керівники!
  • З будь-яких питань звертайтесь до ліцею або дзвоніть (0563351411), пишіть мені особисто.
  • Чекаємо і любимо кожного учня!