План заходів, спрямованих на протидію булінгу

Дата проведення

Відповідальні особи

1.

Провести нараду педагогічного колективу «Про створення в закладі безпечного освітнього середовища. Порядок реагування на випадки булінгу та порядок застосування заходів виховного впливу»

Адміністрація закладу

2.

Провести інструктивну нараду з питань профілактики булінгу з технічним персоналом

Адміністрація закладу

3.

Повторно провести виховні години для учнів 1-11 класів, про безпеку перебування школярів у закладі.

Кл.керівники 1-11 класів

4.

Підготувати і провести інформаційно-просвітницьку компанію щодо протидії  булінгу та насильству (розповсюдження буклетів, поширення інформації на сайті закладу)

Вересень-жовтень

Заступник директора з НВР Алєєва Ю.М.

5.

Провести онлайн конференцію з батьками учнів 1-11 класів , про відповідальність за дії вчинені дітьми, що називають булінгом.

Кл.керівники 1-11 класів

8.

Стежити педагогічному колективу за інформацією, щодо проявів булінгу в школі.

Постійно

Педагогічні працівники

8.

Обговорювати на засіданні учнівського самоврядування елементарні прояви або інформацію про застереження.

1 раз в 2 місяці

Алєєва Ю.М., Батечко А.С.

9.

Організувати консультування педагогічних працівників, батьків, здобувачів освіти

Постійно

Шкільний психолог