Цікава осінь 2022

Куратори проєкту: заступник директора з НВР Назарова І.Г. та вчитель англійської мови Бабіна К.Б.

Учасники: 12 учнів 9-11 класів

Термін: Листопад грудень 2022-2023 н.р.

Інформація про хід участі в проєкті за наступним посиланням

Про проєкт:

Учасники працюватимуть над проєктом, спрямованим на переосмислення майбутнього країни після перемоги, а також долучаться до дискусій щодо участі громадянського суспільства у відбудові нової України.

Програма охоплює такі теми:

• особиста безпека;
  • медіаграмотність;
  • підтримка психічного здоров’я;
  • розвиток креативності та критичного мислення;
  • вибір поведінки у кризових ситуаціях;
  • ефективна міжособистісна та міжкультурна комунікація;
  • командна робота та толерантність.

Тренінг вчителів відбудеться у вересні 2022 року та містититиме такі аспекти:

• створення безпечного середовища для навчання підлітків під час війни;
  • практики самопідтримки та подолання стресу;
  • методологія та організація навчальних програм в онлайн-форматі.

Тренінг для молоді (учні старших класів та студенти профтехів) триватиме протягом вересня-жовтня 2022 року (2-3 години на день протягом 15 робочих днів). У фокусі – техніки, завдяки яким молодь навчиться емоційній стійкості та зможе набути навички, які допоможуть долати з професійними викликами.

Листопад розпочався стрімко і насичено, як листя падають з дерев!

#GoGlobal знову організувала цікаві тренінги і теплі зустрічі!

Дуже раді бути учасниками програми #Країнавзаємнокрасивихлюдей!

Учасники команди #GoClobal, як завжди організували чудову насичену програму, щоб допомогти підліткам знайти собі справу до душі, навіть в такі важкі часи! З ідеями: #вліпизаперемогу, #ВліпиЗаСебе!

Організатори #GoGlobal постійно нас зачаровують своїм професіоналізмом, позитивом і можливостями мислити і діяти без кордонів! А учасників нашої команди "Максимум", вразила програма своєю масштабністю в усіх напрямках!

Гасло нашого гурту: 💯% гарного настрою! Абсолютно підходить до цієї програми!

Наше молоде покоління, - прекрасне майбутнє нашої країни і його наставники, керуються такими принципами: працюй максимально в будь-який час і твоє життя буде клас!

У нас було стільки цікавих зустрічей за робочий тиждень: з організаторами #GoGlobal, тренерами, заступницею міністра, заступником посла у відставці, зірками, інфлюенсарами, коучами, волонтерами, активними людьми, хвилююся щоб через емоції, кого-небудь не назвати.

Приємно було бачити знову хороших друзів і з'явилося багато нових!

Наші зустрічі особливо теплими робили наші тренери!

Цього разу, у нас велика дружня Таборова команда! Три школи, з різних частин України!

Тернопільська ЗОШ 28, Римарівський ліцей, Першотравенський ліцей 3 і три волонтери!!!

Vinod Rowjee - з Південної Африки!

Myron Lahola - з Канади!

Christian Charmley - з Лондона!

Волонтери дуже позитивні люди, через їх бачення, ми краще пізнаємо нашу країну, цінуємо її і пишаємося, тим що МИ - УКРАЇНЦІ!

Ми дізналися, що у різних країнах світу, схожі проблеми. У нас багато спільного і в той же час ми вчимося чомусь новому один у одного!

Безмежно вдячні всім, хто працює в ім'я Миру, добра і прекрасного майбутнього!

Проєкти #GoGlobal дарують нам натхнення, впевненість і значимість і звісно ж хороший настрій, - окриляють!

Як сказала пані Оксана з нашої Таборової команди: після тренінгів #GoCamp почуваєшся, як "Брюс Всемогутній"!

Як раз сьогодні показували цей фільм по телебаченню, була змога порівняти відчуття!

Всім МИРА добра, позитива!

Це можливо завдяки нашим славним ЗСУ і всім небайдужим людям України і Світу!!!

Автор: Бабіна К.Б.