УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 08.02.2024 10:49

Шановні громадяни! Опалювальний сезон ще продовжується. Тож, ризик виникнення пожежі від опалювальних пристроїв залишається високим. Тому будьте обережні в своїх будинках: слідкуйте за справністю печей опалення та димоходів, вчасно очищайте димоходи від сажі. Не забувайте про справність електромереж: не перенавантажуйте електромережу одночасним увімкненням багатьох електроприладів, слідкуйте за справністю вимикачів, розеток та іншого електрообладнання.

Також не забувайте про безпеку дітей: розповідайте  їм про небезпеку вогню та наслідки від пожеж, навчайте на власному прикладі безпеці життєдіяльності. Пам’ятайте, дотримання простих правил пожежної безпеки убереже вас та ваших рідних від нещасних випадків та врятує вас та ваше майно від вогню.

А при виникненні надзвичайної ситуації не забувайте номер для екстреного виклику пожежно-рятувального підрозділу «101».