Вакцина проти кору, епідемічного паротиту, краснухи (КПК).

Дата: 03.10.2023 16:15

Вакцина проти кору, епідемічного паротиту, краснухи (КПК).

Вакцинація дітей проводиться  вакциною М-М-Р ІІ, виробник вакцини - Харлем, Нідерланди/Haarlem, Netherlands.

Вакцина містить ослаблені штами вірусів кору, епідемічного паротиту, краснухи.

Щеплення проводиться підшкірно в дельтоподібний м'яз плеча.

Для планової вакцинації Календарем щеплень передбачено проведення 2 доз: у 12 місяців та 6 років.

У разі відсутності щеплень діти у 6 років та старші отримують 2 щеплення з інтервалом 1 місяць.

У Дніпропетровській області у рамках «наздоганяючої» кампанії проведено більше 6 тисяч щеплень, надзвичайних ситуацій після імунізації не зареєстровано.

Медичні заклади Дніпропетровської області отримали достатньо вакцини для охоплення вакцинацією всіх дітей віком до 17 років, які у минулому з різних причин не були вакциновані, або мають лише одне щеплення.

Щеплення від кору безпечні, ефективні та безоплатні.

Варто вакцинувати дитину вчасно, а якщо пропустили щеплення, негайно зверніться  до лікаря та якнайшвидше надолужте пропущену вакцинацію.