Стандарт дій для батьків

від 28.08.2020 р.

СТАНДАРТ ДІЙ ДЛЯ БАТЬКІВ

В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Особливості відвідування батьками закладу освіти

на період карантину

1. Тимчасово обмежено відвідування закладу освіти батьками школярів (особами, що їх замінюють), крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю.

2. Комунікація педагогічних працівників із батьками здобувачів освіти (особами, що їх замінюють)  за можливості здійснюються за допомогою будь-яких засобів зв’язку (телефон, месенджери)

3. При необхідності зустріч батьків (осіб, що їх замінюють) з вчителями, адміністрацією школи відбувається за попередньою домовленістю у післяурочний час.

4. До закладу освіти не допускаються особи, в яких є симптоми гострого респіраторного захворювання (кашель, нежить, утруднене дихання) або підвищена температура тіла.

5. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски (одноразової чи багаторазового використання, у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

6. При необхідності термінової зустрічі з дитиною або педагогічними працівниками батьки звертаються до охоронця закладу, який зробить відповідний телефонний дзвінок.

7. Якщо дитині необхідно передати певні речі, батьки залишають їх у охоронця. Дитині про це повідомляють телефоном (у неурочний час).

8. Батьки, які проводжають дітей, доводять їх не далі шкільного ганку.

9. Батьки, які зустрічають дітей, очікують їх на шкільному подвір’ї.