Стандарт дій медичного працівника

від 28.08.2020 р.

СТАНДАРТ ДІЙ

МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА В УМОВАХ КАРАНТИНУ

1. Початок робочого дня – з 7.30 год.

2. З 7.30 до 8.00 год. вимірювання температури всім працівникам школи із занесенням даних до журналу.

3. Тримати в постійній готовності маніпуляційний кабінет та кабінет для тимчасової ізоляції учасників  освітнього процесу, у яких виявлено ознаки респіраторних захворювань або підвищення температури.

4. Регулярний контроль за проведенням протиепідемічних заходів в закладі.

5. В разі виявлення ознак респіраторного захворювання або підвищення температури:

- у дорослого – відправляти на прийом до сімейного лікаря;

- в учня:

•  ізолює учня;
  • одягає маску на хворого (підозрілого);
  • повідомляє керівника закладу освіти;
  • організує заходи дезінфекції у місцях перебування хворого (підозрілого).
    1. Класний керівник проводить позаплановий інструктаж із учасниками навчального процесу, під час якого був виявлений хворий (підозрілий) носій з підозрою на інфекцію.
    2. Керівник закладу освіти:
  • повідомляє батьків хворого (підозрілого) учня, рекомендує звернутися до сімейного лікаря;
  • повідомляє головного лікаря КНП «Першотравенський МЦПМСД» Ровенчук Любов Володимирівну (роб. тел: 5-17-33, моб.095-710-55-36);
  • повідомляє т.в.о. начальника міського відділу освіти Першотравенської міської ради Сучкову Світлану Віталіївну (роб. тел: 5-33-21, моб. 066-019-49-81)
  •

8. За необхідності в кінці робочого дня проводити кварцування кабінетів і навчальних приміщень.

9. Проводити періодичний огляд стану учнів з метою виявлення ознак коронавірусної хвороби.